Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

PSG KPS Siedlce

menu
obrazek

Siatkarskie emocje w Siedlcach

W najbliższy piątek i sobotę, 10 i 11 września, KPS Siedlce będzie gospodarzem turnieju towarzyskiego. Siedleccy siatkarze przygotowują się  do startu pierwszoligowych rozgrywek i sprawdzą swoją formę na tle zespołów z I i II ligi.

 

W Siedleckiej hali  przy ul. Prusa 6 zaprezentują się cztery zespoły: Polski Cukier Avia Świdnik, Anioły Toruń , BAS Białystok oraz gospodarze KPS Siedlce.  Pierwszy mecz turnieju zaplanowano w piątek o godz. 16.00, zmierzą się  Avia Świdnik i BAS Białystok. O 19.00 początek meczu KPS Siedlce - Anioły Toruń. Zwycięzcy piątkowych meczów zagrają w sobotę w finale, a przegrani w meczu o 3 miejsce.

Siatkarze KPS Siedlce dedykują Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Ani Żołudź - młodej mieszkance Żar chorującej na stwardnienie rozsiane.

 

PROGRAM TURNIEJU

 

Piątek 10 września

16:00 Avia Świdnik - BAS Białystok

19:00 KPS Siedlce - Anioły Toruń

 

Sobota 11 września

12:00 mecz o trzecie miejsce

15:00 finał

 

Wszystkie spotkania  turnieju będą rozgrywane w hali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce  przy ul. Prusa 6.  Wstęp na spotkania rozgrywane w ramach turnieju  jest bezpłatny.

Podczas spotkań  będą obowiązywały zasady zgodne z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Do czasu zajęcia miejsc na trybunach oraz podczas przemieszczania się między sektorami widzów obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką.

 

 

Partnerzy strategiczni
Partner tytularny
Sponsor Ligi
Partnerzy