AKTUALNOŚCI
Zapraszamy do odwiedzania nas na www.facebook.com/kps.siedlce
Trenuj siatkówkę w KPS Siedlce! szczegółowe informacje udziela trener Maciej Nowak 602-795-390
Zapraszamy na siatkarskie treningi chłopców zamieszkałych na terenie Siedlec, Stoku Lackiego i Skórc...
sobota, 24 lutego 2018

Ostatnia kolejka

Następna kolejka

Historyczny sukces najmłodszego KPS!
1369 odsłon
Wpisany przez Administrator    środa, 07 czerwca 2017 19:24    Drukuj Email

Share


W rozgrywanym 3 czerwca w Międzyborowie finale Wojewódzkich Mistrzostw Mazowsza w Mini Siatkówce "dwójek" KINDER+SPORT Siedlecka drużyna zajęła II miejsce i będzie reprezentowała województwo mazowieckie w Finale Mistrzostw Polski.


Podopieczni trenera Tomasza Stańczuka po tie-breaku ulegli jedynie drużynie KS METRO I Warszawa zajmując ostatecznie II miejsce na mazowszu. W turnieju wojewódzkim startowały 72 drużyny w drodze do finału zespół KPS I  pokonał takie sławne kluby z Warszawy jak Metro II, MOS WOLA I, PLAS I, SASKA I i MDK I. Szczególnie smakowało zwycięstwo w półfinale nad drużyną KS METRO II Warszawa w której grał syn byłego trenera reprezentacji polski Stephana Antigi. Oprócz naszej drużyny do finału zakwalifikowała się drużyna która zajęła I miejsce - KS METRO I Warszawa. Młodzi KPSiacy z rocznika 2006 (IV klasa) są uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 26-29 czerwca 2017 roku w Zabrzu. 

Skład KPS I SIEDLCE:
1. Wiktor Duda
2. Bartosz Kosyl
3. Krzysztof Chojecki

Tym samym 7-letnie doświadczenie w szkoleniu młodzieży i dzieci zaowocowało tym, iż KPS Siedlce dołączył do elity klubów szkolących młodzież. Mamy nadzieję, iż już niedługo będzie to miało przełożenie na wyniki seniorskie i doczekamy się aby barw KPS Siedlce broniła większa ilość naszych wychowanków.

TRZYMAMY KCIUKI I ŻYCZYMY MEDALU!

Poprawiony ( środa, 07 czerwca 2017 20:00 )
 

Ile osób teraz nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Bilety i Karnety 2014/2015

Grupy młodzieżowe - treningi, nabory, trenerzy, adresy sal

Zostań FANEM KPS!

KPS Siedlce korzysta ze współfinansowania ze środków Urzędu Miasta Siedlce na zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe - piłka siatkowa mężczyzn”